Совещание с ответственными исполнителями государственной программы «Реализация антикоррупционной политики Республики Татарстан на 2015 - 2024 годы»

12 апреля 2022 г., вторник

Заместителем министра - руководителем Департамента Р.Г. Музиповым совместно с ответственными исполнителями государственной программы «Реализация антикоррупционной политики Республики Татарстан на 2015 - 2024 годы» проведено рабочее совещание по вопросам антикоррупционной политики, на котором принято решение актуализировать и обновить мероприятия Министерства образования и науки Республики Татарстан.

_____

«2015 - 2024 елларга Татарстан Республикасының коррупциягә каршы сәясәтен гамәлгә ашыру» дәүләт программасының җаваплы башкаручылары белән киңәшмә

Министр урынбасары - Департамент җитәкчесе Р.Г. Мөҗипов «2015 - 2024 елларга Татарстан Республикасының коррупциягә каршы сәясәтен гамәлгә ашыру» дәүләт программасының җаваплы башкаручылары белән берлектә коррупциягә каршы сәясәт мәсьәләләре буенча эшлекле киңәшмә уздырды, анда Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы чараларын актуальләштерү һәм яңарту карары кабул ителде.