Проведен совместный личный прием граждан

13 мая 2022 г., пятница

Заместитель министра - руководитель Департамента надзора и контроля в сфере образования Р.Г.Музипов совместно с заместителем прокурора Республики Татарстан Ибрагимовым И.Г. провели личный прием граждан.

От граждан проступили различные вопросы, в том числе в сфере образования. Заявителям даны разъяснения, обращения приняты в работу.

Гражданнарны шәхси кабул итү үткәрелде

Министр урынбасары - Мәгариф өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль бүлеге җитәкчесе Р.Г.Мөҗипов Татарстан Республикасы Прокуроры урынбасары И.Г.Ибраһимов белән бергә гражданнарны шәхси кабул итү үткәрде.
Гражданнар төрле сораулар белән мөрәҗәгать иттеләр, шул исәптән мәгариф өлкәсенә кагылган сораулар да яңгырады. Мөрәҗәгать итүчеләргә аңлатмалар бирелде, сораулар эшкә кабул ителде.