Мөҗипов Рәмис Гаптрәис улы «Татарстан Республикасы Мәгарифне үстерү институты» өстәмә һөнәри белем бирү дәүләт автоном белем бирү учреждениесендә директорлар өчен чыгыш ясады

2023 елның 20 марты, дүшәмбе

Министр урынбасары - мәгариф өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль департаменты җитәкчесе Рәмис Гаптрәис улы Мөҗипов бүген «Татарстан Республикасы Мәгарифне үстерү институты» өстәмә һөнәри белем бирү дәүләт автоном белем бирү учреждениесендә директорлар өчен чыгыш ясады. «Белем бирү оешмасы белән идарә итү: нәтиҗәле технологияләр, заманча практикалар» программасы буенча белем бирү өлкәсендәге законнарны үтәү буенча лекция үткәрде һәм кызыксындырган сорауларга җавап бирде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: