Мәгариф өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль департаменты «мәҗбүри таләпләрне бозуларны профилактикалау»программасы кысаларында вебинарлар сериясен дәвам итә.

2021 елның 20 феврале, шимбә

2021 нче елның 19 нчы февралендә «мәҗбүри таләпләрне бозуларны профилактикалау» программасы кысаларында мәгариф өлкәсендә күзәтчелек һәм контроль департаменты Казан шәһәре Яңа Савин районының гомуми белем бирү оешмалары җитәкчеләре өчен видеоконференция режимында «башлангыч, төп һәм урта гомуми белем бирүнең федераль дәүләт белем бирү стандартлары таләпләре» темасына семинар үткәрде. Семинарда Департамент җитәкчесе урынбасары Светлана Николаевна Захарова, Казан шәһәре Яңа Савин районының мәгариф бүлеге башлыгы Галина Геннадьевна Латышева һәм районның 28 гомуми белем бирү оешмасы җитәкчеләре катнашты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: